Senior +

2020

Uprzejmie informujemy, że najbliższe ćwiczenia z gimnastyki relaksacyjno-rehabilitacyjnej dla seniorów prowadzone przez rehabilitanta – Panią Anetę Rant odbędą się w przyszłą środę, 15 stycznia o godz. 16:15.

Serdecznie zapraszamy!

———————————————————————————————————————

01.10.2019r. –  serdecznie zapraszamy seniorów na ćwiczenia z gimnastyki relaksacyjno-rehabilitacyjnej prowadzone przez rehabilitanta – Panią Anetę Rant. Najbliższe ćwiczenia odbędą się w środę, 16.10.2019 o godz. 16:15. Kolejne ćwiczenia odbywać się będą w każdą środę o godz. 16:15 i każdą sobotę o godz. 10:00.

 


25.04.2019 Uprzejmie informujemy, że zajęcia rehabilitacyjno-relaksujące dla seniorów prowadzone przez Panią Anetę Rant zostają zawieszone do odwołania!


W środy o godz. 16:30 oraz w soboty o godz. 10:00 w Sali Klubu Seniora w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Filipowie odbywają się ćwiczenia z gimnastyki relaksacyjno-rehabilitacyjnej, prowadzone przez rehabilitanta – Panią Anetę Rant. W ich trakcie seniorzy ćwiczą takie partie ciała jak: pośladki, uda, mięśnie pleców czy obręczy barkowej. W trakcie zajęć wykorzystywane są specjalne piłki, materace, maty, a także sprzęty do ćwiczeń – bieżnie, rowerki oraz masażery.

W tym tygodniu, już po raz kolejny seniorzy otrzymali upominki z logo SENIOR+. Były to m.in. kubki termiczne oraz dozowniki do leków z przegródkami.

Poniżej fotogaleria z sobotnich ćwiczeń.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach, w środy (godz. 16:30) oraz soboty (godz. 10:00).

Więcej informacji w GOKiS Filipów.

                                                                                                

                                                

 

 


Zmniejszenie ryzyka osteoporozy i zawału serca, zwiększenie ruchliwości,

wzmocnienie układu krążenia i układu kostnego

– to zalety aktywności fizycznej seniora

Systematyczne ćwiczenia

to sprawdzony sposób

 na poprawę ogólnego stanu zdrowia

i samopoczucia

 

—————————————————————————————————————————————–

UWAGA!!

W związku ze zbyt małym zainteresowaniem zajęcia rehabilitacyjno-relaksujące dla seniorów prowadzone przez Panią Anetę Rant zostają zawieszone do odwołania!

 

17.02.2018r.

Systematycznie dwa razy w tygodniu seniorzy spotykają się na zajeciach ruchowych. Dzisiaj znów były prezenty z napisem SENIOR +

Na początku stycznia 2018r. został otwarty KLUB SENIORA. W ramach klubu organizujemy różne zajęcia np. zajecia z filcowania wełny czesankowej

Są też zajęcia z rehabilitantem