Hip Hop dla dzieci i młodzieży (od 18 września):
wtorki, czwartki – godz. 17:00
Zajęcia fitness dance dla dorosłych (od 18 września):
wtorki, czwartki – godz. 18:00
Zajęcia fitness z Martą Kozielską (od 18 września):
wtorki, czwartki – godz. 19:10
—————————————————————————————————————————————–
Plan ferii zimowych w GOKiS Filipów 2018
ZAPRASZAMY!
wtorek 23.01.2018r.
11.00- 12.30 Zajęcia sportowe dla dzieci z Jerzym Ćwiekiem
13.30 – Projekcja filmu pt. „ W Krainie lodu „
15:30 – PRÓBA KOŁA TEATRALNEGO
16.30 – 17.00 – hip-hop grupa dziecięca
18.00-19.00 – zumba dla wszystkich
środa 24.01.2018r.
11.00 – turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy
12.00 – zajęcia plastyczne z Anną Smokowską – „ZIMA”
14.00 – ZAJĘCIA PLASTYCZNO pt. „SERDUSZKO DLA BABCI I DZIADKA”
czwartek 25.01.2018r.
10.00 – Pieczenie ciastek
12.00 – zajęcia plastyczne z Anną Smokowską
15:30 – PRÓBA KOŁA TEATRALNEGO
17.00-18.00 – zumba dla wszystkich
18.00-19.00 – hip-hop grupa młodzieżowa
piątek 26.01.2018r.
13.00 – konkurs na malowanie paznokci
sobota 27.01.2018r.
10.00 – zajęcia relaksacyjne dla dzieci
11.00 – zajęcia – laurka na Dzień Babci i Dziadka
niedziela 28.01.2018r.
13.00 – OBCHODY DNIA BABCI I DZIADKA
wtorek 30.01.2018r.
11.00- 12.30 – Zajęcia sportowe z Jerzym Ćwiekiem
12.00 – ZRÓB TO SAM – PEELING – warsztaty jak dbać o skórę
13.30 – zajęcia maski karnawałowe
15:30 – PRÓBY KOŁA TEATRALNEGO
16.30 – 17.00 hip-hop grupa dziecięca
18.00-19.00 zumba dla wszystkich
środa 31.01.2018r.
14.00 – zajęcia plastyczno – techniczne ( stroje karnawałowe)
czwartek 1.02.2018r.
13.30 – zajęcia plastyczno – techniczne –(stroje i maski karnawałowe Cd.)
15:30 – PRÓBY KOŁA TEATRALNEGO
17.00-18.00 – zumba dla wszystkich
18.00-19.00 – hip-hop młodzieżowy
piątek 2.02.2018r.
16.00-BAL PRZEBIERAŃCÓW DLA DZIECI
sobota 3.02.2018r.
BAL PRZEBIERAŃCÓW DLA DOROSŁYCH temat „Piraci z Karaibów”
Plan zajęć w GOKiS Filipów
ZAPRASZAMY!
WTOREK
15.00 – zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży – Urszula Pietrewicz
16.00 – zajęcia JUDO – Jerzy Ćwiek (sala gimnastyczna w zespole szkół Filipów)
17.00 – HIP-HOP dla dzieci – Justyna Biśtyga
18.00 – ZUMBA dla kobiet – Justyna Bistyga
18.45 – próba Zespołu Ludowego Rospuda
19.00 – próba Kapeli Ludowej Onegdaj
19.15- zajęcia Fitness – Marta Kozielska
ŚRODA
8.00 – zajęcia Fitness – Marta Kozielska
16.00 – zajęcia JUDO-Jerzy Ćwiek (sala gimnastyczna w zespole szkół Filipów)
CZWARTEK
15.00 – zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży – Urszula Pietrewicz
17.00 – ZUMBA dla kobiet – Justyna Biśtyga
18.00 – HIP-HOP dla młodzieży – Justyna Bistyga
18.15 – zajęcia Fitness – Marta Kozielska
PIĄTEK
8.00 – Zajęcia Fitnes – Marta Kozielska
16.00 – zajęcia JUDO – Jerzy Ćwiek (sala gimnastyczna w zespole szkół Filipów)
SOBOTA
10.00 – zajęcia relaksacyjno-usprawniajace dla dzieci- Aneta Rant
11.00 – zajęcia plastyczne – Urszula Pietrewicz