Rajd rowerowy „Rowerem nad Rospudę” już 15 czerwca! Zapisy ruszają w najbliższy wtorek!

Wójt Gminy Filipów oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Filipowie zachęcają wszystkich mieszkańców gminy Filipów do udziału w rajdzie rowerowym „Rowerem nad Rospudę”, który odbędzie się we wtorek, 15.06.2021r., o godz. 17:00. Peleton wyruszy sprzed budynku Ośrodka Zdrowia w kierunku plaży gminnej KŁADZIE nad jeziorem Rospuda.

UWAGA! W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym, zapisy i odbiór numerów startowych odbywać się będą tylko i wyłącznie w siedzibie GOKiS Filipów, w dniach 8-11 czerwca, w godz. 8:00-16:00. Organizator nie dopuszcza możliwości zapisów w dniu rajdu!!

Przypominamy, że warunkami uczestnictwa w rajdzie są: sprawny rower, kamizelka odblaskowa oraz pełnoletni opiekun (w przypadku uczestnika niepełnoletniego).

W programie:

– krótki wykład (pogadanka) na temat bezpieczeństwa na drodze oraz ruchu drogowym w trzeźwości przeprowadzona przez policję.

– ognisko z kiełbaskami dla uczestników rajdu

– losowanie nagród głównych, tj. trzech rowerów oraz innych nagród rzeczowych.

Rajd rowerowy „Rowerem nad Rospudę” organizowany jest w ramach projektu „Aktywna rodzina znad czystej Rospudy” realizowanego w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.